neděle 31. července 2022

imigrace Larepublica libye

Lampedusa a Stalinovi pohrobci

Lampedusa se utápí v imigračním moři, obležený ostrov v mainstreamové pasti, kultura evropskounijního mainstreamu je zodpovědná za tuto tragedii, kde oběťmi jsou Italové i imigranti. 23. a 24. července ostrov zažil nejtěžší chvíle za poslední desetiletí, z Afriky dorazilo 1400 osob. Evropskounijnímu byrokratovi Draghimu a mainstreamovému typu informování se podařilo přesunout pozornost na Ukrajinu a na záměrně vyvolanou energetickou krizi. V sobotu se vylodilo v jižní Itálii 1240 imigrantů, ministerstvo vnitra, které by mělo imigrační influx omezovat, vede postkomunistka Lamorgese, a této kastě z evropskounijní bašty PD (Partito Democratico) zbývá na jejich proimigrační politiku něco přes měsíc, než se dostane ke kormidlu pravice, která okamžitě imigraci zablokuje.

        Do italských voleb zbývá měsíc a italská levice manévrovaná evropskounijními byrokraty V Bruselu udělá všechno možné, aby zvrátila prognózovatelný verdikt volebních uren. Dají se očekávat fantasmagorie nejhoršího kalibru, v sobotu hlásná trouba nových pohlaví a věčné "demokratické" vlády vyvolených, noviny La Republica, které jsou z neznámých důvodů jedinými italskými novinami k dostání v Praze, napsaly, že Rusové organizují transfer imigrantů do Itálie, aby tím podpořili jim nakloněnou pravici, tradičně vysoká imigrace zvedne procenta pravicovým stranám. Tento list už nějakou dobu odhaluje fašismus v pravicových stranách Lega a Fratelli d´Italia, včera v těchto invencích list pokročil. Fakta ovšem pro to nesvědčí, hlavními organizátory jsou prokazatelně neziskovky v žoldu levicových organizací blízkých právě listu La Republica. Páteř italské levice strana Partito Democratico, která souzní s těmito novinami, zablokovala ve vládě 11milionovou dotaci libyjské pobřežní stráži, což domluvil už před dvěma lety tehdejší ministr vnitra Salvini, přitom libyjská pobřežní stráž se ukázala jako nejlepší obrana proti migraci do Itálie, od počátku toku zastavila libyjská stráž úprk 10 000 lidí do Evropy.
         Podle novin La Republica ruská polovojenská organizace Wagner má platit barony pašeráků lidí do Evropy. Kreml si určitě přál pád Draghiho vlády, o tom není pochyb, ale ještě víc si to přál italský lid, spojenectví lidu s Kremlem se bude fruktifikovat levnou energií po záříjových volbách, o tom taky není pochyb. Tvrzení, že Kreml posílá Afričany do Itálie, je směšné, svědčí to o tom, jak málo evropskounijní vládnoucí kasta rozumí mezinárodní politice a principům, kterými se řídí geopolitická hra. Podobně noviny La Stampa, které patří stejné vydavatelské skupině jako Republica, našly spojení mezi Legou a Putinem, Salvini, který dokáže přijímat tyto neférové údery, jim nestačil, rovnou celá pravicová strana je zaplacená Moskvou. Dnešní tzv. italská levice, která je jenom levá, nikoli levicová - pro NATO a evropskounijní ráj a v alianci s osvícenými miliardáři v boji za lepší svět - to jsou pohrobci italské komunistické strany, kteří se přejmenovali na PD, kdysi ve Stalinově žoldu podvraceli italskou společnost a dnes v bruselském žoldu dělají totéž. Podobně maďarští a francouzští komunisté, pokud v Čechách můžeme mluvit o importovaném úpadku, pak čeští komunisté jsou výjimkou, nedegenerovali podobným způsobem jako západoevropská levice.  
         Politik z Legy, Nicola Monteni, objasňuje imigrační schema. Do 29. července z imigrace libyjského zdroje pouze 10%  lidí pocházelo z oblasti Kyrenaiky, ostatní z oblasti Tripolisu, kterou ovládá vláda Hamida Dbeibaha, ta považuje generála Haftara, který ovládá Kyrenaiku, za úhlavního nepřátele, Haftar se těší ruské podpoře, včetně ozbrojenců z Wagnera. Z Kyrenaiky emigrují vesměs Egypťané a jejich počet je řadu let konstantní, největší imigrační zdroje leží v oblasti Tripolisu, kde mají hlavní slovo turečtí pašeráčtí baroni, v poslední době imigranti proudí též z Tuniska, Libanonu a Turecka. 

Žádné komentáře: