čtvrtek 13. ledna 2022

piazza duomo

Podivný typ slepoty

Mainstreamová levice v západní Evropě dnes začíná u bývalých komunistů, kteří vylepšili jméno trafiky a nazývají se např. Partito Democratico v Itálii, socialistická strana v Maďarsku, Die Linke v Německu atd., tato levice jde přes středový mainstream až k bývalým křesťanským demokraciím. CDU se dá dnes považovat za levou levicovou partaj, která v německých zemích pohodlně vládne s extrémně levicovými zelenými. Tato široká levice je v některých aspektech raněna podivnou slepotou. Zločiny všeho druhu spáchané imigranty nechápe evropskounijní establishment jako zločiny, ale jako činy s velkou polehčující okolností, totiž být imigrantem. Přistupují k tomu jak média, která vesměs pravdu o původu pachatelů zamlčují, politikové se k těmto zločinům nevyjadřují a pokud ano, pak věci relativizují, prokurátoři a soudy spíš spolupracují s advokáty pachatele než s obětí popř. s pozůstalými. V Německu málokdy imigrantem spáchaný delikt projde přirozenou mediální a soudní procedurou, vždy se jedná o vrcholně politicky citlivou záležitost, např. velmi trapné chování úřadů v Kolíně nad Rýnem s identifikací a potrestáním pachatelů hromadného znásilňování žen během silvestrovské noci apod. Vyskytují se případy kanibalismu proti vlastní krvi, který svět vůbec nezná, vysoký funkcionář Evropské unii z Německa, když mu imigrant znásilnil a zavraždil dceru prohlásil, že sice trpí, ale chápe tlaky a utrpení imigrantů, něco podobného se prý stává i v etnické populaci. Německý funkcionář EU připomíná podobný kanibalismus z minulosti, kápo jednoho koncentráku před nacistickou kamarilou lágru vlastnoručně zastřelil vlastní ženu, která pomáhala vězňům. 

           Poslední noc loňského roku došlo na piazza Duomo v Miláně k násilným sexuálním činům proti 9 ženám. Policie pomocí kamer zatím identifikovala 11 pachatelů, všichni jsou cizinci nebo Severoafričani s italským občanstvím. Podobně jako v Kolíně, pachatelé provedli rituální trestnou výpravu, v arabštině se tomu říká taharrush gamea. Uplynulo téměř 14 dní, pravicová média a politika případ osvětlily a žádají zastavení imigrace, argumentují neúspěšnou integrací nově příchozích nebo vůbec nemožností integravat tuto civilizačně odlišnou populaci. Neobjevuje se žádná reakce levicového establishmentu, progresisté, feministky a imigrační ultras obvykle poklekají před obětmi, tentokrát mlčení. Je to obvyklé levicové klišé v podobných případech, od Pamely Mastropietro, devatenáctileté dívky zabité, zmrzačené, nacpané do kufru hozeného na pokraji silnice. Šestnáctiletá Desirée Mariottini zabitá v prázdné budově v Římě, 18letý mladík Saman Abbas zmizel v Novellaře, když se dostal do konfliktu s vlastní rodinou pro svůj západní styl života, podobných případů jsou desítky, mají společného jmenovatele, trapné mlčení a kamufláž levicové politiky, která klidně akceptuje brutalitu imigrantů páchanou na vlastním národě. Levičáci jsou  nejhalasnější ve frontě na odsuzování násilí proti ženám když je spáchá Ital, pokud jde o imigranta, levice zbastlí polehčující okolnosti.
        Sociolog Luca Ricolfi to v novinách Nazione vysvětluje tím, že progresisté našli speciální zalíbení v islámu, levice zamýšlí otevřít imigrantům cestu k volebnímu právu a ztotožňuje se svými příštími voliči. Podle Ricolfiho tajemníci Partito democratico (hlavní levicová strana) posledních dvacet let nejdřív stavěli na politické kalkulaci a v politické hře zavírali oči před těmito zločiny, dnes kdyby to nedělali, budou zlikvidováni vlastním politickým  proudem. Tajemnice PD Silvia Roggiani řekla, že násilí na Duomo spáchaly děti patriarchální kultury, která je vlastní naší civilizaci. Proč nikdo neříká, že kultura, která znesvěcuje tělo ženy v Evropě nesmí mít místo a pokud tyto činy páchá i druhá generace imigrantů, pak to znamená, že integrace je jen fata morgána a že levicová politiky je veskrz prolhaná. 

Žádné komentáře: