pátek 11. června 2021

saman abbas

Nejen neštěstí

Evropskounijní soudní dvory jsou nejen anachronickým nesmyslem, ale prokazatelně jde o komplice vrahů. Na televizních obrazovkách v EU je vydávají za oživlou spravedlnost, ale jde o nebezpečné politruky, kteří jsou součástí jediné evropskounijní vládnoucí tyranie, o dělení mocí v žádném případě nejde. Itálii rozhodnutí nadnárodních soudů brzdí v použití razantních opatření k odražení severoafrické invaze, soudy si vynucují i tzv. sjednocování rodin, s jedním imigrantem se natáhne do Itálie celé velká rodina. Vůbec jedním z největších problémů spojených s imigrací a s rozhodnutími evropskounijního soudního dvora jsou vynucené sňatky tisíců dívek s muslimy v mateřské zemi, kteří podle soudních výroků jako manželé mají automaticky právo na pobyt popř. občanství Itálie. Mladá  dívka je pro muslimskou rodinu v Itálii (ve Francii..) velmi cenným artiklem, kterým se buď dotáhnou do Evropy tisíce bratranců těchto dívek nebo se tento artikl velmi výhodně prodá movitému zájemci. Jen v Itálii je to každoročně záležitost mnoha tisíců dívek, a v řadě případů spojená s brutálním násilím páchaném na odmítající dívce.

        Mladé dívky muslimských rodin téměř bez výjimky nemají jinou volbu než je vybraný ženich z Pákistánu, Maroka apod. nebo smrt. 20% všech muslimských manželství v Itálii se uzavírá tímto způsobem a je to jen viditelný vrchol ledovce, v případě Pákistánců jde o 80% všech uzavřených manželství. Brutální násilí páchané na mladých dívkách a současně jeden ze zdrojů masové imigrace do Evropy - evropskounijní nadnárodní soudy a komisaři EU jsou nezpochybnitelnými komplici této brutality. Každoročně jsou tisíce mladých dívek vystaveny neuvěřitelnému psychickému a fyzickému násilí širší rodiny. Vražda dívky, která se nepoddá, nebo což je největším zločinem, dá  přednost Evropanovi, se chápe jako jediné čestné řešení. Tiskem prošel případ 18leté Farah, která čekala dítě s křesťanem, rodina ji odtáhla do Pákistánu, přinutili ji k abortu a nutili do manželství s příbuzným, dívce se podařilo kontaktovat italskou ambasádu, která intervenovala na nejvyšší úrovni a dívku zachránili.
       Poslední případ otřásl celou Itálii, muslimská rodina zabila Saman Abbas. Policie v Novellara zveřejnila video ukazující bratrance mladé dívky, kteří vyzbrojeni lopatami a motykami hledali vhodné místo, kam pohřbít oběť. Pouliční video ukázalo Saman Abbas 30. dubna v 00.09 v doprovodu rodičů opouštět dům, v 00.22 zachytilo návrat rodičů bez dívky, ale s jejím batohem. Saman Abbas plánovala po dvouletém tajném vztahu manželství s 21letým Italem, po odhalení ji rodina uvěznila a plánovala vdát za bratrance, rodina vyhrožovala Saman, že zabije i jejího přítele, pokud se ho nevzdá. Když přestala Saman komunikovat se svým italským přítelem, alarmoval policii, která začala šetřit. Šestnáctiletý bratr zavražděné, který policii odkryl detaily kolem vraždy, se momentálně zdržuje na policií chráněném místě, policie ochraňuje též italského přítele Saman, jsou obavy ze msty širší rodiny zavražděné. Policie zjistila, že na vraždě se podílela celá rodina, spáchal ji strýc zavražděné, který  ji zaškrtil. Vyšlo najevo nesmírné násilí páchané na dívce nejbližšími příbuznými dny před smrtí. Obviněnými jsou rodiče, kterým se podařilo prchnout do Pákistánu, dva bratranci a strýc, kterého zadrželi ve Francii a vydali do Itálie.          Německé ultralevičácké organizace jásají, evropský soud v Lucemburku rozhodl, že německé úřady nemohou nízký počet civilních obětí v konfliktní zemi vydávat za argument potenciálního odsunu žadatele o asyl. Proč? Kritérium je to kvantitativní, ne kvalitativní. V Afghánistánu nejsou civilní oběti v oblastech vojenských střetů Talibanu a centrální vlády, ale podle evropského soudu v Lucemburku to nemůže být důvodem odsouvat Afghánce. Německý soud v Bádensku rozhodl, že pokud v Afghánistánů nedochází k mučení, trestům smrti, ani se nepozoruje ohrožení života podle mezinárodních norem, pak není důvod Afgánce neodsouvat. Evropský soud v Lucemburku to zvrátil. V odůvodnění následuje řada plků, které nejsou nic jiného než plevelení mozku. Přišel čas odsunout evropské nadnárodní soudy třeba do Afghánistánu a hlavně zrušit apanáže a penze soudců.   

Žádné komentáře: