úterý 5. ledna 2021

kanary imigrace

 Mají čuch

Na Kanárech příznaky paniky se už zmocnily i místních činovníků regionální vlády, ve Španělsku vládne velká autonomie regionů, relativně velká samostatnost jim v tomto případě k ničemu není. Právě v záležitosti imigrace může jednat pouze centrální vláda a ta zase tvrdí, že hlavní rozhodnutí přichází z Bruselu, a tam všechno blokují východoevropské státy, které odmítají kvóty. Imigrace z Afriky na Kanárské ostrovy narostla v roce 2020 na 18 000, oproti předchozímu roku nárůst o 1000%. Protože Východoevropané ještě nějakou dobu budou blokovat imigrační kvóty, Afrika Kanáry úplně zaplaví a ostrovy se promění ve vzorový imigrační láger. Někteří hoteliéři se rychle orientovali, pochopili, že potrvá řadu let než se turistika dostane do předkoronavirové polohy, pokud k tomu vůbec dojde.

     Obyvatelstvo na pokraji zoufání, ale v některých hotelích jsou „Refugee welcome“, pobyt za ně zaplatí místní vláda a pomůže centrum. Rychlý prachy v moderním hotelovém byznyse na prvním místě, zodpovědnost za budoucnost země nebo regionu žádná, v hotelech s oblibou organizovali konference o budoucnosti planety, region pro ně není zajímavý. Hoteliéři si zlikvidují svůj vlastní byznys, záměna populace za severoafrickou bude mít kromě turistiky ještě další důsledky. Kanárská sanitární služba je na pokraji kolapsu, regionální politici říkají, že centrální vláda je nechala úplně ve štychu, Madrid prozatím odmítá imigranty masově převážet na pevninu, velká část imigrantů, fascinovaná otevřenou náručí Merkelové, míří do Německa. Ministr vnitra Fernando Grande-Marlaska prohlásil, že imigrační politika je úplně v rukách Evropské unie, Španělsko ji nemůže ovlivnit. Maroko je vzdáleno od ostrovů 110 kilometrů a většina Afričanů se nalodila právě tam, některé lodi přijíždí ze Senegalu. Německý mainstream píše, že prý je tam horko, koronavirová pandemie, bída, nezaměstnanost a v Mali řádí násilí, chudáci riskují cestu přes moře do EU ráje a konečně jsou tu.
        Při čtení mainstreamového obrovského soucitu s imigranty vytane na mysli jedna geniální Popperova idea, radil Leninovi ať zkusí nejdřív komunismus plošně zavést do pár okresů, pokud se po čase prokáže, že je to přesně ono, dá se postupovat dál. Aplikováno na dnešek – koncentrovat masovou africkou a muslimskou imigraci do Bruselu, Valonska, Lille, Porúří, Berlína a třeba kolem dejvické radnice, a po několika letech se může vyhodnotit efekt. Podle informačního serveru Philosophia-Perennis (PP) se na některých místech na Gran Canaria, jako Arguineguín, projevuje velký odpor obyvatelstva proti imigrantům. Podstatně narostla kriminalita a změnila se celková atmosféra na ostrovech: nejen z důvodů pandemie se zavřela spousta restaurací a zábavných center a turisté se nedostavili do tradičních míst. Obyvatelé ostrovů jsou velmi znepokojeni faktem, že imigranti velmi rychle vybydlí celé hotely a bungalovy, až do té míry, že se mohou odepsat. Došlo i k ilegálnímu obsazení celého obchodního centra. Při distribuci potravy pro imigranty je častým jevem demonstrativní odmítání a odhazování jídel. PP píše, že na pláže si místní obyvatelé už netroufají, okupují je imigrační hordy, které nerespektují vykázaná místa k pobytu. Nad ostrovy létají policejní vrtulníky, policie se s jejich pomocí snaží koncentrovat imigranty do určených míst. Podobně jako v případě imigrace na evropskou pevninu, jedná se zde pouze o mladé agresívní muže.
       Zprávu o kanárské imigraci provází na mainstreamových i antimainstreamových médiích obrovské množství komentářů, Němci dobře ostrovy znají a tak si i vícepohlavní politickokorektní občan zavzdychá v mezích zákona, na mimo mainstreamových médiích je povzdech silnější, ale jedno mají společné, nic se nedá dělat. Tisíce let se obyvatelé Kanárů lehce ubránili africkým invazím, vesměs nepotřebovali vnější pomoc, dnes jim německá Evropská unie bruselskými direktivami vyrazila ty nejpřirozenější nástroje obrany z ruky. Vesměs Němci dávají kanárskou situaci do paralely se svými vlastními problémy s imigranty, ale ať na politickokorektním nebo na anti-médiu, jejich lamenta svědčí o ztrátě soudnosti, paralela zde není adekvátní. Němci samotní si vytvořili své politické klima a dovedli si miliony muslimů ze severní Afriky, obyvatelům Kanárských ostrovů vnutili tuto politiku a kriminalizovali jejich přirozenou obranu. Německý tisk a televize budou nehorázným způsobem dál hlásat proimigrační politiku Angely Merkelová a kriminalizovat ostatní, když se proti ní postaví.  

Žádné komentáře: