čtvrtek 20. února 2020

hanau rathjen

Inferno v Hanau

Včera v noci ve dvou sisha-barech v Hanau šílenec zabil jedenáct lidí, od včerejší půlnoci, kdy se záležitost zveřejnila, významné náznaky významných a bylo jasné, kdo zapálil sněm, dohořívající diktátorka sdělila poddaným, že vymýtí pravici v adjektivu radikální, tím myslí všechny, kteří s ní nesouhlasí. Z pachatele učinila pravicového extrémisty v termínech, kterými častuje jedinou opozici AfD. Je to jed ve společnosti, který už způsobil mnoho zločinů. Jaký jed způsobil nesčíslně sexuálních vražd a znásilnění, jaký jed stál za vánočním terorem v Berlíně atd.  nezmínila.
      Merkelová udělá všechno proto, aby rozdělení společnosti přestalo existovat. Pokud je společnost principiálně rozdělená a není už možná vzájemná komunikace a kompromis, žádný diktátor s tím nikdy nic neudělal, možná Josef Visarionovič dospěl k dobrému výsledku, když totálně eliminoval všechny trockisty i s vnuky, ještě lepšího výsledku dosáhl obdivuhodný předchůdce Merkelové AH, ten v případě vyvoleného národa zabil i pravnuky. Cicero viděl, že pro společnost v jistém stupni vnitřního rozporu, neexistuje záchrana, pak už nezbývá než doufat, že nastupující diktatura nebude moc krutá. Rozdělení společnosti v Německu a možná v celé EU stojí a padá s celkem jednoduchými fakty, které i když by se mohly jevit banálními, jsou zcela nepřekonatelné a zdá se, že jde o historický bod zlomu, kompromis už není možný.
        Žena v burce když je čtyřicet ve stínu a vedle muž jen tak nalehko, žena přinucena svojí rodinou být otrokyní jejich středověkého náhledu nebo organizovaný transfer milionů odjinud do Evropy, který má paralelu pouze v dobách, kdy mor vyhubí veškeré obyvatelstvo oblasti, to jsou dělící linie rozpolcené společnosti, které postavila Merkelová a jí podobní. Ti by se měli zodpovídat za každý zločin, který oni definují jako rasistický nebo xenofobní. Merkelová je pachatelem a soudcem v jedné osobě, napsal čtenář v komentáři ke zprávě. Ona tyto problémy vytvořila milion-násobným porušením zákona o imigraci, její odpovědí na problém je nasadit Němcům ještě upnutější ohlávku.
        Evidentní amok zločince z Hanau a protože ho spáchal etnický Němec, jde přirozeně o pravicový teror, není jedem, ale darem, který vládnoucí potřebují. Pokud by pachatel byl muslim, počet mrtvých v optice vládnoucích není významný v žádném případě, byl by to v ideologickém boji vládnoucí ušlechtilosti s rasismem zbytečný čin, AfD by se nemohla vinit, popř. ještě víc perzekvovat, čin by se vysvětlil pomateností dotyčného způsobenou tlakem vadného německého okolí na jeho psychiku a byl by pravděpodobně internován ne lepší klinice s perspektivou brzkého uzdravení a propuštění.
       Policie vzápětí po zločinu našla v bytě mrtvého 43letého pachatele  Tobiase Rathjena i jeho 72letou matku. Policejní a politické stopy vedoucí k pravici nejsou moc přesvědčivé, z jakého důvodu zastřelil svou matku? Němečtí státní prokurátoři jsou v případech etnických Němců velmi pohotoví, spolkový prokurátor byl rychlejší než policejní šetření a deklaroval případ jako xenofobně teroristický. Vedení sociálně demokratické strany, která se dlouhodobě dostává do pásma voličské bezvýznamnosti, bylo ještě rychlejší než poslední pachatelův výstřel, je jim to prý jasné jako facka, v Německu zuří pravicový teror, myšlenkami jsme u obětí, Německo povstaň. Úžasní socani reagovali se stejnou rychlostí jako kancelář pruského ministerského předsedy v 1933 a stejně úderně jako velkolepý maršál. Zničit, rozdrtit a zakázat  – jinak myslící. Mrtví jsou pro socany stejně významní jako tenkrát hořící sněm nacionálním socanům. Podobnost poloblázna Rathjena s van der Lubbem a šíleným státem kolem tenkrát i dnes.
       Pokud se koncentrace  uživatelů sociálních sítí racionálně nasměruje, generuje se obdivuhodná inovativní energie, která vede k silným výsledkům – okamžitě po činu v diskuzi ke zločinu někdo nabídl video, které je asi klíčem ke zločinu. 102 sekund Rathjen před kamerou a sděluje svoje pravdy, mluví anglicky a poselství směřuje k americkému obyvatelstvu, říká, že jim vládnou zločinci, komando vede sám ďábel a zabíjí lidi.  Rathjen vyzývá Američany k boji s Trumpem. Video pochází ze 14. února, tedy pět dní před zločinem. Zajímavá koincidence, německý vládnoucí klan má s pachatelem úplně stejnou vizi satana v Trumpovi.


Žádné komentáře: