úterý 19. března 2019

antisemit socialista

Antižidovská aliance

Mezi muslimy a evropskými levičáky. Německý prezident Steinmeier a bývalý sociáldemokratický předák a ministr zahraničí Gabriel po návštěvách v Izraeli, donekonečna se skloňuje ve všech pádech, co řekli nebo neřekli při návštěvě té či oné arabské instituce na Západní břehu, hlavně prý to až tak antižidovsky nemysleli. Palestinka Chabli v čadoru u shoah památníku v Berlíně. Komedie a nuda, děti stavitelů osvětimských pecí, co řekly nebo neřekly. Směšné. Minimálně třicet procent každodenního německého tisku se zabývá něčím podobným, dementováním nedementovatelného. 
    Kde převládají muslimové, Židé vymizí. V Bruselu, v berlínských a pařížských čtvrtích, v Londýně atd. Demografická aritmetika je neúprosná. V některých severních departmentech nad Paříží jsou muslimové hlavním voličským kádrem pro levicové partaje a dnes i pro macronisty. V Labour Party pod Corbynovým befelem se diskutují otázky typu, zda-li Adolf Hitler byl nebo nebyl sionista. Jew-Hate je implicitním faktorem v politice evropských socanů a silně přítomen v evropskounijní ideologii. Odporná nad míru je v tomto Belgie, např. karnevalový vůz v městě Aalst, na karnevalovém voze dvě obrovské židovské postavy za něž by se nemuselo stydět protižidovské autodafé v Norimberku třicet devět. Karneval v Aalst má středověkou tradici, židovský komentátor k výše uvedené perverzi poznamenal, že je to jedno z posledních vydechnutí v Evropě. Tedy v západní Evropě. Corbynova  Labour Party je evropskou budoucností. Aliance mezi socany a islámem.
       Organizátoři alegorických vozů z městské rady v Aalst nebyli vypráskáni ze svých úřadů jako prašiví psi, naopak s entuziasmem přijati obyvateli paranoidního města. Podle všeho se dnes antižidovství generuje ze čtyř kategorií. Levičáci, muslimové, neonacisté a v USA jsou to radikalizovaní černoši. Nejnebezpečnější je v daném okamžiku antižidovská levice, ta kontroluje kulturu a má rozhodující vliv na veřejné mínění. Dnes v Německu a v Anglii je to právě levice, která je nejsilnějším zdrojem antisemitské propagandy. V jejich primitivní logice jsou to právě Židé, kteří jsou u finančních zdrojů. Tomu samozřejmě nevěří, je to jenom propagandistická rétorika směrem k přivržencům. Možná ještě silnějším motivem je jejich nenávist vůči národní identitě, u Židů je velmi silná a je motorem jejich prosperity a duchovní nadřazenosti. Levičáci např. podporují Palestince z mnoha důvodů, jedním z hlavních motivů je však pokus o demontáž historie a zrelativizování holokaustu. V tom okamžiku by  levice mohla odhodit pokryteckou politiku a stát se otevřeně antižidovskou, což konečně anglická LabourParty už udělala.   

Žádné komentáře: