středa 19. června 2024

trump biden

Osud světa

Západní svět řídí unifikovaná partaj globálního finančního kapitalismu, která je nesmiřitelná k odpůrcům, které kategorizuje podle propagační potřeby a místní situace. Odpůrce v Německu vydává za nacisty, ve Francii jsou to rasisté, někde nacionalisté, v Česku proruská pátá kolona, v Maďarsku proruský polodiktátor. V USA je velkým soupeřem unifikované globální partaje bývalý a s velkou pravděpodobností příští prezident Trump, jak mu rostou šance na zvolení, tak mu klesají šance na přežití. O přednostech vládnutí unifikované partaje nás nemilosrdně 24 hodin denně lektýrují české televize, které zapomněly, že existují jenom proto, aby informovaly o faktech a bavily, místo toho na nás permanentně lijí břečku propagandy  demokratického ráje a velkého dobra totální války s Ruskem, kterou unifikovaná západní partaj vede. Zlaté staré časy, kdy televize měla pouze dva kanály a vysílala jen večer a tehdejší unifikovaná vládnoucí partaj obtěžovala publikum pouze kratším komentářem po zprávách.

             V Americe se používá termín "kangeroo court" pro ilegální a zkorumpovaný soudní proces, řada amerických novin tímto termínem nazvala soud s Trumpem v New Yorku. Výrok soudu se očekává 11. července, 4 dny před zahájením republikánské konvence v Milwaukee, kde republikáni mají Trumpa proklamovat svým prezidentským kandidátem. Antitrumpismem posedlá česká i evropská média excelují v dezinformování a matení publika, tato média se účastní lynče na Trumpa, který organizuje vládnoucí mafie kolem Bidena. Trump byl odsouzen soudním okrskem na Manhattanu, kde 90% populace volí Bidena, 12členná porota byla vybrána z těchto lidí, soudce a jeho rodina jsou aktivisty demokratické strany. Obvinění mohou být právně komplikovaná, jak se v Evropě občas píše, ale jsou trapná a směšná, peníze prostitutce za mlčení, z toho dělají dekadentní média vrcholnou likvidační aféru, a omílají místo reálných problémů dnešní krizové  doby. Ať je tvrzení prostitutky o styku pravdivé nebo není, nejde o trestný čin, chlípný americký soudce nechal prostitutku dlouhé hodiny líčit perverzní detaily údajného setkání s Trumpem, které neměly nic společného s obviněním a v čestnějším a spravedlivějším soudním světě by nemohly být ventilovány. Před soudem by měl stanout soudce Merchan, protože pošpinil etiku soudce.
           Listopadové volby v Americe v sobě mají jeden absolutní prvek, píše v dnešních RIAnovosti ruský filozof Dugin, závisí na nich nejen osud USA, ale celého světa. Svět je na hraně nukleární války mezi Ruskem a zeměmi NATO. Biden je dnes slaboduchým invalidou s příznaky stařecké demence - je to fasáda, za níž se skrývají mocní demokratické strany, Biden by mohl vládnout i kdyby umřel. Je neživou maskou nejen amerických globalistů, ale skrývají se za ní i evropské liberální elity. Ideologicky znamená Biden globalismus, tj. projekt unifikace lidstva pod diktátem liberálních technokratických elit a likvidaci suverénních států a míšení národů. Mnohé  křesťanské konfese v tom oprávněné spatřují zásah Satana. Biden je představitelem mezinárodního štábu světového globalismu. Ideologie liberalismu, kterou ztělesňuje, se hluboce zakořenila ve vzdělávání, ve vědě a kultuře, v politice a ekonomice. Globalistům v demokratické straně nejde o zájmy amerického lidu, ale i za cenu nukleární války o dominování nad světem, a to je dělá velmi nebezpečnými. S globalisty se identifikují i neocon republikánské strany a byrokracie amerického deep state. Biden koncentruje kolem sebe nejkritičtější silové faktory - od ideologie až po deep state, má podporu největších finančních skupin, světový tisk a kontrolu nad globálními  monopoly. Jeho stařecká slabost nutí síly za ním, aby se utíkaly k nedemokratickým metodám udržení moci, nedá se vyloučit ani globální diktatura. Pokud se Biden udrží u moci, důsledky pro humanitu budou katastrofální.
           Za Trumpem stojí úplně jiné síly, Trump je skutečná alternativa k Bidenovi a globalistům, na rozdíl od Bidena je to bystrá, originální a odhodlaná osobnost, i přes svůj věk je ve formě. Ideologicky se opírá o klasické konzervativce (ne o neocony), kteří jsou dědici tradičních republikánských tradic, které vyjadřuje Trumpův slogan: "Amerika na prvním místě." Tito konzervativci hájí tradiční hodnoty: normální rodinu, křesťanství, slušnost a normy vlastní americké kultuře. Akcentují posílení USA jako suverénního státu a odmítnutí zasahování do politiky jiných zemí, když to neohrožuje bezpečnost  USA. Trumpova ideologická platforma je úplně opačná než Bidenova. Trump se jeví klíčem k moci nejen klasickým konzervativcům, ale i prostým pragmatikům.

Žádné komentáře: