středa 21. února 2024

znovu leyenova

Unijní komisařka války

V podvalech v Avdejevce se pořád dohledávají mrtví nebo téměř mrtví nesčíslní ukrajinští obránci, ruská strana své mrtvé raději nepočítá, ale bude to stejně tragické, např. pod zprávou na  infoserveru Topwar o předání vyznamenání vojákům náčelníkem generálního štábu Gerasimovem v bunkru v Avdejevce,  v komentářích mu čtenáři nadávají za 65 zabitých v ubikacích 39 motostřelecké divize v dědině Trudovskoje třemi raketami GMLRS, seznam zabitých není úplný. Válečné inferno, ke kterému Evropa lhostejně přihlíží nebo je dokonce cynicky živí, pokud rychle neskončí, pohltí celou Evropu, když už to nebude atomová válka, bude to definitivní duchovní a materiální marasmus, který zničí starý kontinent. Dnes už to nejsou ti jiní, na které Evropa vždy dokázala svalit vinu za války, dnes to bude evropské obyvatelstvo samotné, pokud rychle neeliminuje póvloidní kastu, která v Bruselu vládne.

              Jeden fakt často uniká pozornosti, zásluhou monstra zv. Evropská unie dnes prochází hlubokou krizí celá Evropa, to je historicky ojedinělé, i v obdobích válečných pohrom existovaly v Evropě země mravně a duchovně nezasažené, odkud mohla čerpat regenerace Evropy. Monstrum EU degradovalo celou Evropu. Nikdo není bez viny, člověk, který volí, je povinen vyvinout úsilí a reflektovat dynamiku podvodu, který osnovaly evropskounijní mocenské a mediální struktury. Evropa dík Leyenové a spol. stojí před ekonomickým bankrotem a sociálním výbuchem, stav EU se popisuje v termínech totální lenost, ekonomický propad, politická i doslovná promiskuita, sebenenávist, cesta odnikud nikam atd. Nad tím vším  panuje systém, kterému z demokracie nic nezbylo. Nejurgentnějším evropským problémem je mizerná vládnoucí elita, nejen v Bruselu, ale i v mocenských centrech členských zemí.  Velká část  Evropanů tento stav kupodivu vůbec neregistruje.
             V době, ke které se hodí adjektivum ohavná, jsme bombardováni zprávami snad ještě ohavnějšími, Leyenová se rozhodla znovu kandidovat na klíčový post v kastě, přitom její způsobilostní rating je nulový. V Evropě se dělají průzkumy popularity o všem možném kromě ratingu Evropské komise, možná je to zakázané. Když se na post generálního tajemníka NATO zdála moc štvavou a nebezpečnou, okamžitě ohlásila kandidaturu na předsednictví Komise. Vzápětí kandidaturu Leyenové bez diskuze potvrdila její mateřská strana německá CDU, která má sílu prosadit kandidaturu v parlamentní frakci lidovců v Evropském parlamentu. Podle posledních průzkumů pravice, tj. lidovci, středoví konzervativci a strany národní pravice (Identita a demokracie) docílí parlamentní většiny a poprvé v historii by se mohlo vládnou bez levice všech možných barev. Ovšem středové strany a lidovci víc než radikální levici nenávidí strany národní pravice, např. CDU nikdy nepůjde do koalice s AfD. U frakce stran národní pravice (Identita a demokracie), kam patří Salvini, Wilders, Okamura, le Penová se očekává velký přírůstek mandátů, z 59 na 98-100 v 705 členném parlamentu. Identita a demokracie se stane třetí nejsilnější parlamentní frakcí. Dá se očekávat, že bude pokračovat současné mizerné vládnutí, navíc s Leyenovou v čele, lidovci vytvoří jakoukoliv koalici s kýmkoliv, kdo bude ochoten hlasovat pro Leyenovou.  
             Leyenová se na tiskové konferenci po potvrzení své kandidatury stranou CDU automaticky vydávala za kandidáta evropských lidovců i když konference evropských lidovců se koná až 6. března. Jednoduše stačilo, když ji požehnal vůdce německých lidovců Merz, který je považován za loutku amerických jestřábů. Leyenová řekla, že Evropa se jí stala domovem, tedy bruselský dobře placený ofis, vysvětlila, že bude současně komisařkou obrany a stane se garantem investic do zbrojního průmyslu. Samozřejmě dál bude v totálním nasazení bojovat s klimatickými změnami. Tvrdila, že společnými silami jsme porazili covid a dobře čelili ekonomické recesi. Podle její nesmyslné desinterpretace reality ruská invaze zabrzdila ekonomickou obnovu v Evropě. Putin nás však nedostal na kolena.
            Leyenová prohlásila, že povede boj s Putinem a jeho přáteli, za ně považuje AfD, Marine le Penovou a Wilderse, pro ni jsou to nepřátele demokracie a chtějí zničit Evropu. Přitom Putin se nechá zvolit lidovým hlasováním, Leyenová projde mechanismem kuloárních machinací a nejvýš nebezpečnou politickou korupcí. Leyenová je škůdcem Evropy. Naše doba i my  samotní jsme složeni z minulých komponent, v případě Leyenové to nejsou dobré zdroje, její rodinné kořeny jsou poskvrněni hitlerismem a Leyenová není než špatně maskovanou metamorfózou nebo rekombinací těchto kořenů, jde o průlom ďábelských archetypů universálního nadvědomí do společenského nadvědomí EU, Jung tak popisoval hitlerismus.  

Žádné komentáře: