pondělí 1. ledna 2024

trump 2024

Trump 2024 obnoví mír

Stav světa v roce 2024 bude spojen s politikou, v Čechách, a možná ještě v Kambodži, se kromě televize nesmí o politice mluvit, ale ať se to líbí nebo nelíbí, pokrok světa odvisí od politiky. Zdali se světu podaří překonat ohyzdný bidenismus a evropskounijní duchovní a ekonomickou paralýzu a ukončit krvavou válku, odvisí od pár politických možností, a Donald Trump je bezesporu jednou z nich. Donald Trump koncem roku na předvolebním videu, které prošlo na několika televizních kanálech, prohlásil, že Amerika čelí tak velkým výzvám, že jedině on je schopen jim čelit, v průzkumu se polovina Američanů ztotožnila s jeho tvrzením. Některé body jeho programu svědčí o tom, v jak hrůzném stavu se americká společnost musí nacházet, když prezidentský kandidát je považuje za nutné uvádět na prvních místech svého prezidentského programu. Trump slíbil, že definitivně skoncuje s levičáckou perverzí, kterou je genderová woke ideologie. První co udělá, zablokuje federální finance na  Bidenovu hormonální "gender-affirmative" terapii, což je program, který financuje koncept pohlavní transformace v jakémkoliv věku. Nemocnice a kliniky, které participují na chemickém znetvořování mládeže budou definitivně vyškrtnuty ze systému federálního zdravotního pojištění.

           Trump se chce vypořádat s rostoucím stupněm zločinnosti v zemi, hodlá početně i kvalitativně vylepšit policejní složky. Běžně to proklamuje každý prezidentský kandidát, ovšem Trump jde k podstatě problému, a proto ho tak mainstream, který dokáže dobře vegetovat v symbióze se zločinem, nenávidí. Trump slíbil, že skoncuje s radikálními marxistickými prokurátory, kteří zrušili hotovostní kauci a odmítají trestat zločince. Přikáže ministerstvu spravedlnosti, aby šetřilo levičácké prokuratury v Los Angeles, Chicagu a San Franciscu zdali ilegálně nevynucovaly rasové interpretace zákonů. Trump před časem vydal prohlášení k americkým ženám, kde zdůraznil, že jenom žena může být matkou, jenom žena rodí děti, v případě svého vítězství chce vrátit ženě důstojnost a status, který žádná politika nesmí zkorumpovat. Bidenova administrativa indoktrinuje děti proti rodičům, citoval dopis ministra školství dětem, kde ministr přirovnal rodiče k domácím teroristům.
      Trump v předvolebním videu slíbil, že skoncuje s globalisty a válečnými štváči v rozhodovacích centrech jako jsou Pentagon, státní department a vojenský průmyslový komplex. "Na konci mého mandátu tyto centrální instituce budou v úplně jiném stavu. Zastavím lobisty a kontraktory velkých zbrojovek, aby tlačili klíčové státní úředníky do válečných konfliktů a za to jim  slibovali lukrativní milionové džoby po odchodu ze státní správy..." Prezidentský kandidát slíbil, že pokud bude zvolen, obnoví mír a vyčistí chlév. Stejně energicky jako šel po islámském státě, chce bojovat s drogovými kartely,  použije americké speciální síly, aby drogovým kartelům uštědřily co nejhorší údery.  
       Minulý čtvrtek večer v dvouhodinovém hovoru s Breitbart Trump řekl, že pokud nevyhraje volby, očekává, že národní ekonomika se dostane do stejné depresívní spirály jako v období Velké deprese 1929. Poslední růst burzovních indexů přičítá tomu, že předvolební průzkum signalizoval jeho velký náskok v preferencích oproti Bidenovi. Trump na otázku, kde vidí důvod toho, že mainstreamová média na něj permanentně útočí, odpověděl, že nemají nic jiného, jsou vyprázdněná.
        Politický a kulturní establishment se předhání v důvodech proč musí soudy Trumpovi zastavit prezidentskou cestu, vládnout a udržet si moc i za cenu toho, že země, která byla tradičně chápána jako garant demokracie se promění v demokratické parvenu. Demokratický kongresman Raskin prohlásil, že Trump patří mezi pár lidí, kteří nesmí kandidovat, žádný přesvědčivý důvod pro to nemá, poslanec na druhé straně lituje, že kvůli rakouskému původu nemůže kandidovat Schwarzenegger. Trump je podle něho nebezpečím pro demokracii. Kongresman dokonce v CNN tvrdil, že soudce Clarence Thomas z nejvyššího soudu, který bude rozhodovat o Trumpově stížnosti na vyloučení z primárek v některých státech, by měl abstenovat v rozhodování o stížnosti. Totiž soudcova žena Ginny někomu někde řekla, že volby 2020 vyhrál Trump, podle Raskina, pokud soudce bude hlasovat, nebude to etické, protože jeho žena je součástí velké Trumpovy lži.       

Žádné komentáře: