pondělí 28. srpna 2023

elisheva rochefort

Vidění Elishevy Rochefortové

Vidění izraelské publicistky Elishevy Rochefortové: "Palestinský trójský kůň a vedle něho ukrajinský",  publikovaly francouzské pravicové servery Ripostelaique, Resistancerepublicaine aj, její občasné články patří k nejčtenějším. Kde najdeme poslední avatar prvotního hříchu Západu, který transformoval  relativní zemský ráj Evropu, dílo potu nesčíslných generací, v peklo. Západ stvořil ve dvacátém století ex nihilo palestinský lid a konsekventně posvětil xtou metamorfózu deicidního vražedného židovského národa, kdysi vyhlazeného a dnes genocidního. Toto znásilnění židovské identity ulehčilo západnímu svědomí, plného přehnaného pocitu viny a současně posloužilo jeho energetickým, bezpečnostním a jiným zájmům.  Dík tomuto magickému triku může (Západ) naříkat nad židovskými oběťmi pogromů, pálením knih (zlí křesťané), holocaustem (neslušní nacisté a francouzská extrémní  pravice) a recyklovat popel zabitých, jako to dělají levičáci, socialisté, komunisté atd.  Velmi rychle se po přílišných výčitkách svědomí stvořil palestinský lid, který se mohl  stát Židem Židů, a Izrael vraždícím, genicidním národem - pomsta vůči oběti, která se pronásleduje v prostoru a v čase.

         Izrael pária, pachatel rituálních vražd, židovský stát obývaný zrůdnými kolonizátory, zkorumpovanými a korumpujícími suprematisty. Nechte tu bestii zemřít. Zaslouží si konec výbušninami, kulomety, mačetami, pobodáním, zlynčováním smečkou, rozdrcení vozidly, zavraždění na oltáři utlačovaného arabského nacionalismu, ponižovaného islámu, třetího světa atd. Téměř každý v této bestii něco najde, každý potřebuje odbytiště své perverze a obětního beránka. 40 let nám levice, střed i pravice prodávají nebo vnucují návody na dobro pod nálepkou lidských práv. V Macronistánu se svede uberizovaný lumpenproletariát dovolenou v Maroku, má pocit, že je Lawrence z Arábie. Nikdy nezapomenou podlézat muslimskému světu, a arabsko-muslimskému obzvlášť. Svatý Macron v Izraeli se staví ochráncem církve proti Sherlockovi ze Sionu. Ve Francii demolují a padají kostely. Kříže na hřbitovech zneuctěny, katoličtí faráři uškrceni, vánoční atentáty, vandalizovaná církve. To jsou následky židovského násilí? Po izraelském vojákovi je to dnes už francouzský policista, kterého Macron napadá a odsuzuje za násilí, aby si koupil sociální mír Vera Gallia. Sociální mír Mélenchona, Macrona, Éduarda Philippa atd. pro kreolizovaný lid.  4.listopadu valné shromáždění OSN přejmenovalo Chrámovou horu na Al Haram Al Sharif. Tělesné a spirituální vazby židovského národa s jeho posvátnými místy mají být radikálně roztrženy. I západní sekulární člověk by se měl třást strachy.
        Čarodějův učeň tento Západ, reprezentant světa podrobeného nejnižšímu materialismu, byl vždycky nepřátelský k archetypu pravého národa, k lidu obdařeného od věčnosti Zákonem a zemí. K věčnému národu, který je spojen nezcizitelným spojenectvím s Transcendencí, která je garantem jeho poslání a činů. Ve zrození a znovuzrození Izraele se dodržen slib Transcendentna: svoboda člověka, jako jednotlivce i národa. To znamená obrovské vítězství nad smrtí už na tomto světě. Národy nejsou smrtelné a nikdy nezmizí.
          Na druhé straně babylonská věž mesianistického globalismu usurpuje moc na zemi, znehodnocuje člověka, utápí rodinu, eliminuje bohatou diverzitu lidské podstaty a z člověka dělá negramotného. Globalismus si našel v dobyvatelském islámu perfektního spojence, společně recyklují nacistický Rajch. Adieu Res Publica, adieu národní státe, adieu bezpečnosti a blahobytu. Temní kreténi (i mezi Židy jako Blinken, Zelenský, Burla, Nuland..) se účastní na globalizaci. Vnutit světu šťastnou globalizaci a přitom si namastit kapsu. Jsou to Židé mainstreamu, kteří podkopávají a sabotují věčné trvání židovského národa v jeho vlastní zemi, kterou Západ otevřel palestinskému trójskému koni.
         Palestinci mají dvojče, je to ukrajinismus. Palestinská Nakba je totéž co ukrajinský Holodomor. Oba dva si našly stejného viníka, je to Žid, jak se dalo čekat. Podle Palestinců Žid falzifikoval vlastní Bibli, aby ukradl prvorozenecké právo Ismailovi, a falzifikoval historii, aby ukradl Arabům zemi, kterou vlastnili už od dinosaurů. Pro Ukrajinu, kterou Bidenovy USA naoktrojovaly všem svým banánovým republikám, aby ospravedlnily všechna naše strádání a zabíjení ostatních ve svůj prospěch, Žid par excellence je viníkem jejich Holodomoru, protože Žid byl archetypem bolševického  komisaře. Ukrajinský nacionalismus spolu s palestinským jsou pro Západ jedinými legitimnímu nacionalismy. Ukrajinský nacionalismus je suprematistický, xenofobní, antisemitský a rusofobní.
          Vyšlechtěná historickým podvodem může Ukrajina s hrdostí oslavovat všechny masakry Židů, od Chmelnického po Banderu a spol. Ukrajina se Zelenským má perfektní aliby. Tento ubohý chudák vydírá pouť v Umanu, aby vyrojil své uprchlíky, kteří se vrhají na Izrael (Francii, Itálii..), aby hltali své vepřové a šukali vánoční stromky všude na účet princezny a nás s opovržením sledovali, jak slavíme Šabat. Zelenský má být důkazem, že režim není antisemitský, členové brigády Azov mohou navštívit Massadu, mlčky litují, že nás Římané nepobyli všechny.
           Jak šílené, Evropa Leyenové, Klause Schwaba a spol. křížovou výpravou proti Rusku tak připomíná Rajch. Proti Rusům, Srbům, patriotům a suverenistům. Je znepokojivé, že všude stejná politika, stejné jako za covidu. Mladí obyvatelé v Morlaix, spíše nalevo a mainstream, byli šokováni, když "chudáci" Ukrajinci na cestách v Bretani dostali na radnici 1000 eur, každý na dřevo.  Kromě nešťastných Ukrajinců jsou tu další migranti (Afghánci), i o ně je dobře postaráno. Shromážděni na pěkném náměstí před radnicí v zajetí sžíravého nicnedělání, přilepeni očima k mobilu a očima požírající všechny mladé  ženy, které tu prošly. Tito lidé z Morlaix jsou poněkud naivní. Nord Stream sabotován, bojkot a blokáda Ruské federace, ale všechno šlape dobře i když kšefty zde krachují jeden za druhým. 

Žádné komentáře: