čtvrtek 30. června 2022

nato madrid biden

Bienvedido Mister Biden

Šéfredaktor pravicového El Manifiesto Sertorios komentuje summit NATO:  "NATO se sešlo v Madridu, ach jaká úžasná událost se tu po staletích odehrává.  Není pochyb, že starý gangster z Bílého domu se bude dobře bavit, všichni evropští vazalové v lajně mu budou líbat škráby. Někdo si ještě pamatuje na Eisenhowerovu návštěvu Madridu, Franco vzal anglosaského šmejda na projížďku otevřeným vozem po Gran Vía, u Pasapoga nechal zastavit, aby se Američan mohl napít. Sánchez nebude mír generálovu kuráž, někdo by je mohl trefit shnilým rajčetem. NATO - klub obdivovatelů, otroků, přítelíčků a poskoků Washingtonu.. Kde zůstal antiamerikanismus našich bývalých rudých? Rita Maestre (politička), múza kaviárové levice, proslulá svými nájezdy na kostely s odhalenou hrudí, prohlašuje, že Madrid je hrdý, že je místem, kde se sejde rada atlantických zabijáků. Amerika byla vůči Španělsku velmi nevděčná, tvrdě trestala tento bývalý národ, který jako pověstná děvka, ustele, válí se po strništi a jako spropitné dostane pořádný výprask, viz. španělské stahování svých saharských kalhotek před chráněncem Američanů Marokem a zaslouženým po hubě od Alžířanů. Jako služka na všechno Washingtonu a Bruselu."

       Komentář Correo de Espana:  Z jakého důvodu  jsme utrpěli ztrátu 40 miliard, když jsme se přidali k sankcím, proč španělská letadla patrolují nad Baltem a u ruských hranic, země, která neprojevuje ke Španělsku žádné nepřátelství, až na podřízení Španělska NATO. V roce 1999 bombardovalo NATO 78 dní Jugoslávii, podílel se na tom španělský socialista Solana, který předtím než se v 1982 socialisté dostali k moci, hlásal NO NATO a žádné základny NATO. NATO zničilo "humanistickým" bombardováním Libyi, Clintonová iniciovala Kadáfího zavraždění. NATO a EU v 2011  destabilizovaly Sýrii, pracovaly se lží o chemických zbraních (svých vlastních) proti prezidentu Asádovi, senátor McCain tuto podlost veřejně podpořil. NATO pod globalistou a sorosovcem Bidenem chce oživit americkou světovou hegemonii, která je druhým pólem Agendy 2030, genderové ideologie, multikulturalismu a diktátu Big Tech a Big Pharma. NATO je ozbrojenou složkou amerického hegemonismu a diktátu a za tímto účelem chce konfrontovat ekonomicky vratké evropské národy s giganty jako je Rusko, Indie nebo Čína, novými aktéry v multipolárním světě. NATO proměňuje suverénní národy v rohožky a jejich armády v pomocné jednotky armády USA.
           Dobrá zpráva z tohoto klubu? Švédsko a Finsko, aby se staly členy,  přistoupily na všechny Erdoganovy požadavky, tento vůdce, jak známo, nesnese kompromisy, z kurdských bojovníků za svobodu se stali z hodiny na hodinu teroristé a Finové a Švédi s nimi tak budou zacházet. Není jasné, jak to konvenuje s bláboly o lidských právech, kterými tyto země masově operují. V Correo de Espagna to komentuje Luys Coleto: Kurdové prodáni tureckému tyranovi.  Svoboda, bezpečnost a důstojnost Kurdů byly obětovány na oltáři podlosti. Aby se mohly severské země připojit k teroristické organizaci, rozhodly se, že Erdoganovi prodají Kurdy, ovšem NATO a tyto země budou dál školit kdekoho o lidských právech. Summit hanby, černé bahno světa, anglosaské jho ponižující Kurdy... a Španěly. Skandinávské země, které se vydávají za ráj lidských práv, v dohodě s Tureckem ukázaly o jaká práva jde. Končí kontroly dodávek zbraní Turecku a začnou deportace kurdských exulantů. Obě země vydají do Turecka Kurdy, které Erdogan podezírá z terorismu. Obě země podpoří účast Turecka v evropských strukturách.
     Faruk Doru, mluvčí Kurdů ve Španělsku: "Jak si může diktátor jako Erdogan vynutit změnu zákonů ve Švédsku a Finsku? Jaké morálka vede Finy a Švédy, aby změnili zákony a přidali se k rasistické persekuci našeho lidu? Jednoduché, je to morálka NATO.
    

Žádné komentáře: