pondělí 29. ledna 2024

akif pirincci

Patologická politika

Cokoliv v Německu zakládá na podezření se spojení s termínem lid nebo národ (das Volk), vyvolá v německých mainstreamových médiích patologické slinění, které vede tak daleko, že např. politika Hoeckeho chtějí zbavit politických práv a Alice Weidelová se musela odstěhovat do Švýcarska, aby nešikanovali v německých školách její děti, protože na matku padlo podezření, že má blízko k lidu. Nejsou to přitom žádní levičáčtí extrémisté, kteří tak nenávidí národní a lidové, např. i lidovec Soder, který je trapným odvarem  minulých vůdců bavorských lidovců, konečně v případě lidové strany to vidíme i v Česku. Volk je zločinem, ale termín volksverhetzung používají soudy a mainstream v kategorizaci zločinů, kam řadí všechny, kteří se kriticky podívají na masovou imigraci. Demonstranti Pegidy nebo vedení AfD jsou v registrech všech možných tajných polotajných služeb a čeká se jen na befel režimu, aby se s nimi skoncovalo. Podezření z kritického pohledu k imigrantům, ovšem výhradně muslimským, je zločinným volksverhetzung, proti východoevropanům  se může říct úplně všechno, u ruského etnika můžete najít i biologické degenerativní stopy, nikdy nejde o hecování proti národní skupině. Lid je jenom  muslimský a v Německu s atributem boží víc než v Saudské Arábii.

              Dobrému německému spisovateli a společenskému kritikovi tureckého původu Akifu Pirincci hrozí basa, a tentokrát tomu neuteče. Když se Pirincciho esej objeví v nějakém mimo maistreamovém médiu nebo na vlastním blogu, je to svátek, jak se však dočteme ve Frankfurter Allgemeine, "kulturní fronta" Pirincciho bojkotuje, ale to taky známe. FAZ spisovateli přičítá zločiny typu účasti na demonstracích Pegidy, jejichž zločinnost je pochopitelná pouze v temné německé pseudodemokracii, nikdo to jinde nepochopí. K Pirinccimu musí režim přistupovat opatrně, protože vstoupil do mezinárodního povědomí nejen knihami, ale i filmy, kde statovaly velké hvězdy jako Boy George a Mads Mikkelsen. Pirincci je i odvážným mužem činu, patří do velmi úzké kategorie lidí, je z rodu vznešených, jak je popsáno v Zarathuštrovi, kam většina málo nebo víc kritických psavců nepatří,.    
            S Pirinccim probíhá přelíčení u bonnského soudu za volksverhetzung a protože soudní řízení podobného typu je v běhu, asi neuteče několikaleté base. Zeleně levicový tribunál, jak se dočteme na ne mainstreamových médiích, viní spisovatele z hecování proti etnické skupině, kterého se měl dopustit na svém blogu z roku 2022 v článku o salónních komunistech v mainstreamových médiích a ve vládě, kteří difamují každou opoziční myšlenku. V inkriminovaném článku byly údajně urážlivé konotace k imigrantům. Soudce svou levičáckou optikou detailně zkoumá pasáže ze spisovatelových esejí a mixuje z nich kriminální seznam.
            Pirincci ve svém posledním blogu popisuje stav dnešního němectví. Němec je patologicky zpolitizovaným člověkem, těžko se dá doufat ve zcele běžnou konverzaci s Němcem, ve které se řekne, že o nic nejde kromě rozkoše z hovoru samotného. Už po třech minutách Němec prozradí, kde politicky stojí, jakou politiku vyznává a proti které bojuje, jedním dechem vysvětlí, co by politika měla dělat a co nedělat. Souvisí to s brutálním ovlivňováním německých médií názorů člověka a s neustálým mediálním bombardováním o tom, že vláda, stát a současná politika jsou v nějaké personální unii jako řečtí bozi, od jejichž nevyzpytatelných rozhodnutí závisí lidský osud. Což je bohužel pravda. Protože v této zemi neexistuje žádná oblast života lidí, ani privátní život, kam by politika nestrkala své pracky. V Německu je ekonomický i lidský život řízen, opečováván a nařizován politikou. V USA každodenně sleduje hlavní zpravodajské TV Fox News, CNN a MSNBC kolem 2 milionu lidí a další zpravodajské kanály dohromady kolem 1,5 milionů. Německo má čtyřikrát méně obyvatel, ale 10 milionů lidí každý den sleduje "Die Tagesschau." V Americe většinu lidí politika v TV nezajímá, jde jim o něco dramatičtějšího než je politika.
            V Německu dnes neexistuje jeden kšeft, firma v logistice, vzdělávání, security, službách nebo v médiích, kde by se nevyskytoval imigrant. Pokud už nejsou většinoví, bez pochyb se tak brzo stane. Je nesmyslem tvrdit, že všichni imigranti jsou oproštěni od existenciálních starostí a zabývají se jenom svými archaickými kecy z domovských zemí, zatímco Němci pracují jako otroci. Důvod proč tato fata morgána "barevné republiky" nebude fungovat je jinde, příčinu je možné chápat čistě etnicky. Nedávno se podle  státem financovaného zeleně levicového sdružení Corrective konala tajná schůzka, které se zúčastnily tucty lidí z Německa a Rakouska. Mj. se diskutovalo o údajně extrémně pravicovém a rasistickém plánu reemigrace nebo deportace imigrantů. Podle šetření Correctivu účastníci schůzky zamýšlí pro reemigrované zřídit stát v severní Africe. Spisovatel píše, že před pár dny měl tajnou schůzku s kamarády v hospodě u piva, kde se mj. tajně diskutoval plán "lus primae noctis". tj. předání první noci 20leté studentky kunsthistorie po její imatrikulaci. V Německu se vyhnete kriminalizaci když každou schůzku s politickým obsahem nahlásíte předem Correctivu nebo Úřadu pro ochranu ústavy. To chtěli shromáždění deportovat i 80% personálu hotelu, kde se schůzka konala? Šlo pravděpodobně o fantazii, jak se zbavit zahraničních kriminálníků a příjemců finančních transferů. Reemigrace není nic fašistického nebo rasistického, člověk když si v cizí zemi našetří se často vrací domů, aby zde dožil. Zeleně levicový mediální kartel ze setkání udělal druhou konferenci na Wannsee.
           Podle spisovatele již před desetiletími nepřinášely generace gastarbeiterů Německu žádnou přidanou hodnotu, dnes jsou zapotřebí gigantické sumy peněz na zaopatření imigrantů, kteří se do západní společnosti nevejdou, kteří se nechtějí přizpůsobit, jsou většinou málo kvalifikovaní pro trh práce a hledají jen finanční podpory. Nyní je to 50 miliard, tedy dvacetina státního rozpočtu, ovšem mnohé další výdaje se sem nezapočítávají, jako sloučení rodiny, sociální bydlení, škody způsobené kriminalitou atd. Spisovatel se domnívá že adekvátnějším odhadem je suma kolem 100 miliard ročně. Za pár let státní rozpočet vyletí do povětří a společnost se dostane do zbídačení nepředstavitelného rozsahu. Obětí tohoto vývoje se stanou Němci i asimilovaní imigranti. Příznivci imigrantského fetiše si vymýšlejí stále nové triky, jak pomoci myšlence "žádný člověk není v Německu ilegální", aby otevřeli hranice dalšímu marši. Prostě takto to nepůjde. Lidé přestali plánovat svou budoucnost, neusilují o blahobyt a štěstí pro své rodiny. Brzo se rozpoutá mezi etniky a náboženskými skupinami velký boj a pobodání.

Žádné komentáře: