forum

Komentáře, články, připomínky....

17 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

ano, kdo Rekum pujcoval bez nejakych korekci a zaruky prevzali dodatecne ostatni..

Anonymní řekl(a)...

Filosof Benoit se dobře čte, ale nestačilo by poslat Merkelovou a Junckera do důchodu se sníženým důchodem a bylo by po těch hrůzách, které tam kreslí..

Golem

Anonymní řekl(a)...

Pochybuji o závěrech Číňanů, všimla jsem se, že ti nejchytřejší mají nízkou emoční inteligenci, až velmi mizernou. A vůbec je měření IQ k něčemu, dělala jsem ty testy pětkrát a už mám vysoké IQ, protože ty testy znám.
Navrhuji rozdělit lidi do tří skupin, nejchytřejší, průměrní a ti blbí. A všechny ty pokusy dělat jenom na těch skupinách, když se to vezme hromadně, nic kloudnýho nevyjde..

S pozdravem
MUDr. Dana Benešová

Anonymní řekl(a)...

General Eilang ma pravdu, evropske armady prevazi statisice lidi z Afriky a z Turecka. Turecko , zabiji Kurdy a podporuje islam, muze bez problemu omezit prevazeni lidi do Recka. Ale do by musela jit merkelova, junker a dalsi nekam...
Uz je pozde.


Martin, student, 16let

Anonymní řekl(a)...

generál Eilang.

Tak Bělehrad, ten bombardovaly evropský armády, ale v Sýrii je to moc nebezpečné.

Ota M.

Anonymní řekl(a)...

Dobrý den, čteme s manželem články na vašem webu. Jsme již v penzi, ale články jou velmi zajímavé a často o tom s manželem diskutujeme celé odpoledne.
Věra K.

Anonymní řekl(a)...

Jak chcetě ve volbách něco změnit?, je to celé zmanipulované a uplácené. Jediná šance je nikdo, nikoho nevolit!

Anonymní řekl(a)...

Nejde o volby, když tu stojí proti sobě dvě náboženství. Jediná volba je křesťanství jako účinný nástroj proti islámu. Politika, kultura, bohatství nemají šanci proti muslimům. Vždy to bylo právě jenom křesťanství, které mnohokrát zachránilo Evropu. A kdo bojuje proti němu, ten nahrává islámu nejvíce. Komunisté bojovali proti křesťanům, ale tehdy tu nebyli muslimové. Komunismus už nemáme, a muslimy ještě také ne. Máme šanci. Nepropásněme ji jako se to děje na západě.

Anonymní řekl(a)...

Komentáře k článku Sartori - princ v sociálních vědách
Blogger Miroslava Drápalová řekl(a)...

Je to vynikající rozbor a mělo by se to dostat ke šem evropanům a ihned

7. června 2017 16:38 Vymazat
Anonymní Anonymní řekl(a)...

Zatim nejpresnejsi komentar k soucasne situaci ktery jsem cetl. Tom

12. června 2017 14:19 Vymazat
Blogger Radek Doležal řekl(a)...

a co na to Slávek Sobotka?

14. června 2017 13:08 Vymazat
Anonymní Anonymní řekl(a)...

Úžasný rozbor, doporučuji přečíst všem!!! To je ta pravda.

14. června 2017 20:14 Vymazat
Anonymní Anonymní řekl(a)...

Bohužel obrovská pravda. Vznik EU je největší neštěstí Evropy. Rychle, pokud to ještě jde zavřít hranice.

15. června 2017 6:07 Vymazat
Blogger milan kadlečík řekl(a)...

To naši vítači a havlisti po přečtení nevydýchají.

15. června 2017 13:53 Vymazat
Anonymní Anonymní řekl(a)...

NAPROSTÁ OPRAVDA, CHTĚLO BY TO VYSTOUPIT Z EU A MOBILOZOVAT LIDI, KTEŘÍ JEŠTĚ NEZTRATILI ZDRAVÝ ROZUM.

17. června 2017 10:08 Vymazat
Anonymní Anonymní řekl(a)...

nezbývá,než vytvořit obrovské domobrany, svrhnout vlády, začít vytlačovat vše muslimské z Evropy, pokud tedy již není pozdě.

18. června 2017 8:50 Vymazat
Anonymní Anonymní řekl(a)...

stoprocentně se měly ty lodě poslat ke dnu i s nimi...

18. června 2017 9:17 Vymazat
Anonymní Anonymní řekl(a)...


Na co existuje EU,když není schopna chránit své občany a není schopna chránit své hranice,třeba i silou? Výchozí článek jasně říká,co nás a naše potomky čeká!Každý národ má svoji rodnou zemi.Ať si doma udělají pořádek a neotravují v EU.Nejsou to žádní chudáci.Jedná se o postupnou okupaci a zotročení občanů Evropy.Toto chce EU?

18. června 2017 13:26 Vymazat
Anonymní Anonymní řekl(a)...


Tak už konečně kurva vezměme vidle a lopaty a pojdme ty Sobotky pobít,udělejme to pro záchranu našich dětí a vnuků

18. června 2017 22:03 Vymazat
Blogger Ivan Hron řekl(a)...

Je smutným paradoxem naší "svobodné" doby, že to co pan Sartori říká a formuluje lze poměrně snadno vymyslet, většina lidí na to denně přichází sama. Problémem téměř nepřekonatelným je takové poznání zveřejnit. Média jsou v děsivém stavu, zvláště ta veřejnoprávní. Zbývá tato samizdatová forma. Denně máme z České televize výplach mozků, naprosto neomalený, žaludek pobuřující, podporovaný žvanily kterým je dáván plný prostor. Na demokracii rezignovaní lidé, viz například současná Francie, znechuceně nejdou k volbám. Jak asi vypadá takový soumrak před vznikem občanské války? Co všechno si lidé nechají líbit? A nad tím přiblblý a servilní redaktor ČT stráví při výročí smrti parašutistů/atentátníků hodinu snahou o "vyprecizování" výraziva k této události, tolikrát historicky překroucené podle potřeb té které politické garnitury.

19. června 2017 4:51 Vymazat
Blogger Joseph T řekl(a)...

Áno, presnejšie to asi ani nejde pomenovať, tento článok presne opisuje celú situáciu okolo EU a Islamu. Ak chceme v kľude žiť a vychovávať svoje deti a vnúčatá, tak by sme mali brať vážne tieto riadky. Veľa ľudí tvrdí že, EU je zlo, z ktorého treba čím skôr vystúpiť, Briti to pochopili. Myslím si že sme zvrchovaný a hlavne sebestačný štát a nepotrebujeme k tomu diktát EU.

19. června 2017 18:07 Vymazat
Anonymní Anonymní řekl(a)...

Abychom dokázali zvrátit vývoj událostí, je potřeba o islámu vždělat 10% populace - viz. https://whaticando.today/cs Šiřme a vždělávejme se!

20. června 2017 11:20 Vymazat

Anonymní řekl(a)...

Komentáře k článku Sartori -princ v sociálních vědách

Anonymní Nebuďme srabi! řekl(a)...

Co furt chcete, kurva, řešit??? Vždyť máme každé 4 roky možnost to udělat ve volbách!!!
Nejsme schopni si ani zvolit pořádně svoje zástupce! Tak co furt řvete? Máme, co jsme chtěli a patří nám to! Kvůli tomuhle, jsem ale s klíčema nezvonil! Každej furt čeká, že ho establishment snad někdy taky pustí k "lízu", a tak všichni maličko s nimi kolaborujeme - co kdyby ...
Je to stejné, jako za komančů - jsme srabi!!! Kdo chce žít jinak, nezbude mu, než emigrace, ale jen za cenu, že přijde o spoustu pohodlí. Protože do multikulti absurdistánů se emigrovat nedá. To můžeš zůstat zrovna tady!
A končím. Jen ještě maličkost, podstatná, na konec. Největší náš problém je, že se bojíme toho, co kdyby tady, náhodou, zavládl pořádek. viďte, ruku na srdce ...
Pokud chceme něco změnit, musíme se nejdříve stát svobodnými občany, tím osvobodit i rodinu. Dokud budeme nevolníky státu, nemáme sebemenší šanci. Začněte chodit k volbám a volte jinak!!! Zatím vítězí nájezdníci, nám se utahuje obojek a oni se chechtají. Stát vytváří jedeno omezení za druhým a to já nechci. Já se nebudu přizpůsobovat nájezdníkům, oni se musí přizpůsobit nám. Zatím ale, nás mají na lopatě. Počkám si na výsledky voleb, a pak se rozhodnu, kde chcípnout.

A teď se klidně podepíšu.

Jaromír Pauliš, důchodce

P.S.
Nabízím řešení.
Volit tak, aby bylo možno změnit systém zastupitelské demokracie, na demokracii přímou = švýcarského typu. Potom pomocí všeobecných referend postupně změnit Ústavu a v ní státoprávní uspořádání na spolkovou zemi (Čechy, Morava a Slezsko) a dále dle švýcarského vzoru. Zavést povinný vojenský výcvik, jako mají Švýcaři, čímž vznikne i Národní garda na obranu státu. Každý absolvent vojenského výcviku má doma svoji zbraň i se střelivem!!! A dále dle nové Ústavy, která by vycházela z více než 700leté zkušenosti Švýcarů.
Má to však jeden háček. K tomu je potřeba mít "dospělé" občany - s velkým "o". Nezaměňovat za "uvědomělé", to už jsme tady jednou měli.
Já mám jasno a vy? Na ulici to navyřešíme, jedině volbami. Na občanskou neposlušnost oni mají dost pitomečků, kteří nás zašlápnou, jako červy!!! A na to také čekají. Jedině nenásilná forma má šanci. Je třeba využít demokratické prostředky, dokud je ještě máme. Jak píše výše citovaný vědec, šaríja tohle neumožňuje!!!

21. června 2017 11:43 Vymazat

Anonymní řekl(a)...

Anonymní Miroslav Žítek řekl(a)...

Nesmyslná řešení, jako zastavit milionové masy násilím jsou stařeckou utopií. Zrušení existující EU není v silách jednotlivých států a řekněme si upřímně ani v jejich ekonomickém zájmu. Jediná cesta je změna organizační struktury EU, stanovení přesné právní suverenity jejích členů (což pánové Klaus a Zeman při vstupu totálně podcenili) a podniknutí systémových (nevojenských) kroků na územích produkujících migranty. Předpokládá to ovšem sjednotit pro tyto kroky dostatečnou část Evropy proti zájmům zakládající sedmičky, což je úkol daleko těžší, než líbivě křičet vystupme z EU, ochráníme se sami atp.. Začít musíme my sami, v říjnu ve volbách. Žádné slibotechny typu Babiše a Okamury nám nepomohou, protože to neumí. Levicové strany se musí semknou a postavit za zájmy naší země, nedohadovat se o EU, NATO a podobných nesmyslech, ale řešit doma i ve světě existující problémy. EU není jen o řešení povinností, ale hlavně o právech jejích členů.

22. června 2017 11:44 Vymazat
Anonymní Anonymní řekl(a)...

VÁŽENÝ Jaromír PaulišI, PANE důchodce
MÁTE VELICE VYHRASNĚNÝ NÁZORY SKTERÝM SOUHLASÍM ,AŽ NATO ,ŽE ČESKÁ REPUBLIKA NEPOTŘEBUJE
ŽÁDNÉ VOJSKO KDYBY NĚCO VYPUKLO -TAK CELÁ EVROPA JDE KE DNU! ATED K POLITICKÉ SITUACI ANO VŠICHNI NADÁVÁME A KDYŽ JDEME VOLIT NECHÁVÁME SE OPÍT ROHLÍKEM
"STAČILO BY ABY SE UDĚLAL ZÁKON, KDYŽ CHCEŠ BÝT POLITIK,PODEPÍŠEŠ PROHLÁŠENÍ
NEBUDEŠ KRÁST PODVÁDĚT JINAK PŘÍJDEŠ O VŠECHEN MAJETEK A DO BASY!
A JESTLI BUDE NEBO NEBUDEŠ DOBRÉJ- TAK MAXIMÁLNĚ
BUDEŠ VYKONÁVAT FUNKCI 5LET! ABY JSI SI NEZVYKL JAKO
KALOUSEK A SPOL.ŽE V POLITICE BUDEŠ DO SVÉ SMRTI!!!!
JEDEN ZÁKON BY VYŘEŠIL VŠE

22. června 2017 19:03 Vymazat
Blogger Mary řekl(a)...

Wanda
Myslím si, keby sa nebola rozbila Ceskoslovenská republika,prípadne keby sa bola spojila Vyšehradská štvorka, nemuseli sme vstupovať do NATO a Europskej ônie, ktorí nám zviazali ruky viac ako RVHP a Varšavská zmluva. Možno by sme zili skromnejšie, ale vo vačšom pokoji a nezávislosti. Anglicko nám vnutilo svoj jazyk ako dorozumievací, strácame národnu identitu naše deti nepoznaju pekné obyčaje svojich predkov, národné dejiny, spisovateľov, ktorí by pri menšom utlaku boli hodni Nobelovej ceny. Kvôli rôznym projektom sme si zničili prenádhernu prírodu a ešte máme prijímať kultury oveľa nepriateľskejšie ako v ranom stredoveku pri sťahovaní národov. Moja mať sa dožili 97 rokov, pri zdravej pamati. V českej škole sa naučili na základnej škole vyše 400 slovenských ľudových piesní + české a iné. Koľko slovenských piesní vie Tvoje dieťa?

22. června 2017 19:51 Vymazat

Anonymní řekl(a)...

Komentáře k článku Sartori - princ v sociálních vědách
Anonymní Anonymní řekl(a)...

A co na to zmanipulovaní a bůh ví kým ovládaní a placení šéfově evropských vlád? NIC. Takže dospějeme k otevřené válce mezi muslimy a zbytkem světa, jenže čas ještě nedozrál. Kdopak asi na tohle čeká a mne si ruce? Že by soudruzi z Bildebergu?

24. června 2017 9:31 Vymazat
Anonymní Anonymní řekl(a)...

Evropa podle vašich představ?
Konfederační, složená jen z původních sedmi zemí. Aktuální EU složená z 28 zemí a 28 jazyků je nesmyslem, nic neví o islámu a je totálně neschopná obrany, je směšná a nezodpovědná.
Pod tohleto se podepisuji, přeci není možné z jednoho centra řídit 500 milionů občanů, že?

24. června 2017 20:26 Vymazat
Anonymní Anonymní řekl(a)...

To si myslí prakticky každý vzdělanýá člověk v Evropě, co říká, pokud jde o současný stav v té nezvládnuté invazi. Že se nezvládla, je jasně vina těch, co je pouštěli do svých zemí baz kontroly. Ale jeho názor na Evropu,jako by se 28 míst nedomluvilo a sedm ano, je tak nelogický, že se tomu u něj, vědce, divím. Navíc, není možné převracet důsledky dějin. Nedobrý stav EU je dán tím, že jsou v čele její administrativy naprosto nevhodní lidé, zřejmě kariéristé, kteří naprosto nesmyslně si myslí, že jsou výš než přesedové vlád. To by se mělo radikálně změnit a byl by pořádek. Musí být vyloučeno, aby se v Bruselu někdo povyšoval nad předsedy vlád. Nesmí se narušovat zodpovědnost předsedů vlád za podobu Unie.

25. června 2017 9:49 Vymazat
Blogger Jano + M řekl(a)...

Plne sa stotožňujem s p. I.Hronom. Bohužiaľ ani na Slovensku sa človek nedozvie celú pravdu a potom nutne musí byť náchylný na prijatie tej inej pravdy z iných zdrojov. Keby si každý politik uvedomil, že islam nie je o spolužití s iným náboženstvom, tak by snáď ich rozhodnutia za niečo stáli. jano

25. června 2017 20:11 Vymazat

Anonymní řekl(a)...

Komentáře k článku Sartori - princ v sociálních vědách
Anonymní Anonymní řekl(a)...

K tomuto článku nelze nic dodat, je to prostě pravda,perfektní úvaha a zhodnocení současného stavu. Nejvíce mě štve, prolhanost našich politiků a že jsou schopni zaprodat vlastní národ a poklepání na rameno v Bruselu.

27. června 2017 13:52 Vymazat
Anonymní Anonymní řekl(a)...

Kde to tenhle chytrej pan vzal? V USA? Vi vubec, jak to chodi v Tunisu, Turecku, nebo treba i v nasem evropskem Bulharsku, kde sou vsude pohromade muslimove i krestani bok po boku jako bratri a slavi spolu svatky? A pokracovat bych mohl dal. Ja, krestan, mezi muslimy vyrustal. Skutecny muslim je dobrotivy a mirumilovny vzneseny clovek. To vim z vlastni zkusenosti. Libit se vam to asi nebude, ale je to tak. Samozrejme, ze ti co skodi musi byt likvidovani, protoze to neni muslim, to je zruda za kterou se kazdy muslim stydi. Kazdeho peclive proklepnout, nez je sem pusti, bez dokladu totoznosti a nebo radneho overeni nikoho nevpoustet. A nehazejte vsechny do jednoho pytle- uvedomte si nase, tedy evropska\krestanska priserna zverstva pachana ve jmenu sv. krize, na muslimech i na nasich, hromadne upalovani zen "carodejnic", 1. svetova, 2. svetova... Kazdy necht si nejdriv zamete pred svym prahem. Hlavne neblbnete!

27. června 2017 21:15 Vymazat
Anonymní Anonymní řekl(a)...

No, už Marco Polo povedal, že bojovný muslim odrezáva nevercovi hlavu a mierumilovný mu drží nohy. Tí mierumilovní muslimovia len nepoznajú svoje posvätné texty, ako Korán, Síru (život Mohameda, vydal CSPI Brno)a Sunu. Až sa dozvedia, budú budú musieť šlapať, tak ako mierumilovní Nemci za Hitleera, ktorí sa potom dopúšťali zverstiev.
Veľmi dobrú analýzu Mohameda a Islámu podal Aí Sína vo svojej knihe "Jak porozumět Mohamedovi a muslimům"
Nelietať v oblakoch, pretože ich ideológia je oveľa horšia ako mal Hitler, Korán je bojový program ako ovládnuť svet a Mohamed bol psychopat a jeden s najväčších zločincov v histórii.
Už jeho mladá žena Aiša mu raz ironicky povedala, ty sa máš dobre, všetky tvoje priania Alah hneď plní.

29. června 2017 10:46 Vymazat

Anonymní řekl(a)...

Komentáře k článku Sartori - princ v sociálních vědách
Blogger Vladimír Sobotka řekl(a)...

Islám usiluje o svou světovládu, o porobení a vyhubení ostatních, tedy o genocidu ostatních. Deklaruje nadřazenost Muslimů nad ostatními, nadřazenost mužů nad ženami. Je vrcholně dogmatický, nepřipouští kritické myšlení. Islám je tedy fašismus, protože naplňuje všechny význačné znaky fašismu. Oproti minulému německému fašismu je navíc nekřesťanský, tedy mnohem horší, než byl ten německý. Nevěřící v Alláha nemá žádná práva, ani právo na život. Pro Muslima nemá život nemuslima žádnou cenu. Je to extrémní nábožensko - společenský systém, zahrnující vše nejhorší, čeho je společnost schopna. Vítězství Islámu by byl konec naší civilizace. EU se zvrhla tak, že k tomu směřuje. Řešením však není vystoupení z EU nebo zánik EU, protože evropské země se islámskému fašismu ubrání, jen když bude Evropa jednotná. Řešením tedy je potřebná změna EU a toho nelze dosáhnout jinak, než volbami v jednotlivých zemích. Musí však být jasné, o čem se bude volit, volby nesmí být mediálně ani jinak zmanipulovány. Věci musí být nazývány pravým jménem, zejména fašistický charakter Islámu nesmí být zamlčován. Mediální manipulace dnes rozhoduje o všem a dokud se lidé nenaučí mediální manipulaci odolávat, nedosáhnou ničeho a Evropa, náš svět a naše civilizace se zhroutí. Nemáme k tomu daleko, protože udržení našeho světa a jeho záchrana před Islámem není v programu současného vedení EU a Islám, usilující o ovládnutí našeho světa, je ve velké ofenzívě.

1. července 2017 16:29 Vymazat
Blogger Jan Sokol řekl(a)...

Vcelku dokonalý rozbor. Následuje řada nářků, ale nic konkrétního. Začněte konat něco konkrétního, řekli bychom smysluplnějšího. My jsme sice dříve narození, ale proti chudobě důchodů sbíráme souhlasné podpisy pod Petici za vznik hnutí za Důstojné stáří. Pokud má kdokoliv odvahu - jak se v komentářích vytahuje, přidejte svůj podpis pod zmíněnou Petici. Bližší najdete na www.dustojne-stari.estranky.cz Petice je ku stažení po nadpisem Nebát se a nekrást. Kontaktní adresa hnutí: sokol.jan19@gmail.com Děkujeme, i nadále přivítáme další přátele.

2. července 2017 11:11 Vymazat

Anonymní řekl(a)...

Komentáře k článku Sartori - princ v sociálních vědách
Blogger JanaCZ řekl(a)...

Křižácké války, ano, upalování čarodějnic, ano, máte pravdu. Ale jaký se tenkrát psal letopočet???

4. července 2017 0:28 Vymazat
Anonymní Anonymní řekl(a)...

Naprostá pravda. Okamžitě odejít z EU a uzavřít hranice.

11. července 2017 22:07 Vymazat
Anonymní Anonymní řekl(a)...

To co nedokázal Hitler s tanky a děly, dokázala Merkelová kecy a sliby! a politika a náboženství rozděluje lidi, bez rozdílu přesv!ědčení

12. července 2017 20:19 Vymazat
Blogger Jaroslav Zítka řekl(a)...

Vážení, co se tu napsalo je jedna veliká pravda. Ale.... Evropa vymírá!!!, a tady vidím největší nebezpečí pro Evropu. My jim ten náš prostor přímo nabízíme!!!

16. července 2017 19:57 Vymazat
Anonymní DENIS řekl(a)...

Ach jo, bezmocná lína EU plná trafikantů a namachrovaných bonvivánů včele se šéfem neschopným Junckrem. Už ho měli dávno vyhodit. Taková dobrá myšlenka a takový neschopný moloch se tam usadil, jen pro velké peníze, ne pracovat pro Evropu. Můj návrh , snížit počet poslanců v Bruselu na třetinu a hlavně snížit všem odměny na třetinu! Už se tam nepoženou parazitní trafikanti
Současní zástupci v EU neumí řešit krizové situace: ekonomickou invazi, líní neboť neuhlídali prolhané líné Řeky (ti ani invazi imigrace nečelí), neakční drahé NATO co nás nechrání, ale chtějí víc peněz, prý nebezpečí v Ruska a jiné žvásty a americká demokracie.
Volbami to řešit ? Utopie ! Není koho. Když např. tvrdou ruku, pracovitého úspěšného podnikatele co chtěl dát i náš stát do pořádku ostatní politici nestoudně vyštvali ? Jen změna systému zastupitelské demokracie a ústavy ! Snad ? Východisko nevidím, jsem z toho všeho nešťastný. Jen mně stále šokují omezení politici co neustále opakují fráze o evropských hodnotách, humanismu pomáhat všem, multikulturou atd. Skromný vzdělaný pan profesor Sartori jim to zde řekl dobře. Škoda že to není povinou četbou nevzdělanců v Bruselu, evropských politiků, "sluníčkářů", kavárenských intelektuálů od Prahy po New York.

21. července 2017 12:50 Vymazat
Blogger liberalman g řekl(a)...

Souhlasim. Ale prosim o zdroj, odkud je článek převzatý.

30. července 2017 10:12 Vymazat
Komentář smazán

Tento komentář byl odstraněn autorem.

30. července 2017 10:13 Vymazat

Anonymní řekl(a)...

Komentář k článku Sartori - princ v sociálních vědách
Anonymní Anonymní řekl(a)...

Podle proroctví královny ze Sáby, která tyto události předpověděla, mají možnost zvrátit situaci do normálu ženy. Nesdělila však jaké ženy. Podle mého názoru by to měly být zejména muslimské ženy, pokud by přestaly být služkami svým mužům. Jedině změnou myšlení muslimů lze docílit změny jejich konání. Zlo plodí opět zlo, už tolikrát se to v historii opakuje.....a je to tu zase. Musí se stát něco jiného, překvapivého, nečekaného, na co nebudou umět hned zareagovat. Ale taková změna, která bude trvalá a která zkvalitní i jejich život a tím přestanou být dobyvační a lační po odplatě (asi mají z minulosti důvod). Ale Slované, mezi které patříme, se dobyvačných válek neúčastnili. Slované by se měli opět spojit......

7. srpna 2017 18:00 Vymazat

Unknown řekl(a)...
Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.