forum

Komentáře, články, připomínky....

8 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

ano, kdo Rekum pujcoval bez nejakych korekci a zaruky prevzali dodatecne ostatni..

Anonymní řekl(a)...

Filosof Benoit se dobře čte, ale nestačilo by poslat Merkelovou a Junckera do důchodu se sníženým důchodem a bylo by po těch hrůzách, které tam kreslí..

Golem

Anonymní řekl(a)...

Pochybuji o závěrech Číňanů, všimla jsem se, že ti nejchytřejší mají nízkou emoční inteligenci, až velmi mizernou. A vůbec je měření IQ k něčemu, dělala jsem ty testy pětkrát a už mám vysoké IQ, protože ty testy znám.
Navrhuji rozdělit lidi do tří skupin, nejchytřejší, průměrní a ti blbí. A všechny ty pokusy dělat jenom na těch skupinách, když se to vezme hromadně, nic kloudnýho nevyjde..

S pozdravem
MUDr. Dana Benešová

Anonymní řekl(a)...

General Eilang ma pravdu, evropske armady prevazi statisice lidi z Afriky a z Turecka. Turecko , zabiji Kurdy a podporuje islam, muze bez problemu omezit prevazeni lidi do Recka. Ale do by musela jit merkelova, junker a dalsi nekam...
Uz je pozde.


Martin, student, 16let

Anonymní řekl(a)...

generál Eilang.

Tak Bělehrad, ten bombardovaly evropský armády, ale v Sýrii je to moc nebezpečné.

Ota M.

Anonymní řekl(a)...

Dobrý den, čteme s manželem články na vašem webu. Jsme již v penzi, ale články jou velmi zajímavé a často o tom s manželem diskutujeme celé odpoledne.
Věra K.

Anonymní řekl(a)...

Jak chcetě ve volbách něco změnit?, je to celé zmanipulované a uplácené. Jediná šance je nikdo, nikoho nevolit!

Anonymní řekl(a)...

Nejde o volby, když tu stojí proti sobě dvě náboženství. Jediná volba je křesťanství jako účinný nástroj proti islámu. Politika, kultura, bohatství nemají šanci proti muslimům. Vždy to bylo právě jenom křesťanství, které mnohokrát zachránilo Evropu. A kdo bojuje proti němu, ten nahrává islámu nejvíce. Komunisté bojovali proti křesťanům, ale tehdy tu nebyli muslimové. Komunismus už nemáme, a muslimy ještě také ne. Máme šanci. Nepropásněme ji jako se to děje na západě.